image0_2

Kuutseka lugu

Kuutseka lugu

Pane argipäev pausile! — Elamus on lähedal.


Kiirustad tööle? Tormad kooli? Põikad poodi? Esmaspäevast reedeni, üheksast viieni, tasakaalukas nägu ees ja tegemist ootavate tööde nimekiri aina pikeneb? Aeg on käiku vahetada ja võtta suund Kuutsekale! Pole vahet, kust stardid, paari tunniga kaob argipäev valgusaastate taha ja lõpututest koolitundidest, koolitustest ja koosolekutest saab tõeline koos olemine!

Tahad üksi tulla? Tule! See on sinu aeg. Sinu elamus. Vali tempo. Ja tunne, kuidas adrenaliin ja värske õhk pea klaariks tõmbavad! A pere? Vabalt! Pane kas või vanaisale suusad alla ja küll sa varsti näed, kuidas vanadel headel aegadel kurve võeti! Ja sõbrad ka? Muidugi võta. Sest kui juba sulle on punaste tähtedega RUTIIN otsa ette kirjutatud, siis mis seisus nemad veel on? Või tõmba lihtsalt kontoris juhtmed seinast välja, pane kolleegid bussi ja tuleta neile meelde, et aknast välja vaadates ja tuvisid lugedes pole elamusi loota!

Kuutsekas on seikluskeskus, kus tuju tõuseb iga laskumisega!

Kahtled? Pühapäev teleri ees tundub nagu mugavam? Või äkki sa hoopis pelgad, et paned laskudes põlve maha? Kuutsekas pole mingi ekstreemsportlaste salaklubi, kuhu saavad sisse ainult need, kes isegi hommikul ärgates tagurpidi saltoga voodist välja hüppavad. Siinne valuuta on seiklusjanu! Ja pane tähele, mida kauem oled, seda suuremaks janu muutub!

Kuutsekas — Lõbu pärast.

kolmapäev 19. juun
20.5°C / 9.7°C
neljapäev 20. juun
19.8°C / 9.3°C
reede 21. juun
23°C / 10.4°C